2024.04.25, Csütörtök

sport

A Fehérvár a főtáblán, a Körmend a selejtezőben kezd a férfi kosárlabda Európa-kupában

2023.07.21

Helyi hírek

A magyar bajnoki ezüstérmes Arconic-Alba Fehérvár a főtáblán, a bronzérmes Egis Körmend pedig a selejtezőben kezdi meg szereplését a férfi kosárlabda Európa-kupa következő idényében.

Négy játékos távozott a székesfehérvári MÁV Előrétől

2023.07.19

Helyi hírek

Négy játékos és a másodedző távozott a férfi röplabda Extraligában ezüstérmes MÁV Előre-Foxconn együttesétől.

Az előző idény egyik legjobbjával erősít a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata

2023.04.23

Helyi hírek

Daniel Leavens személyében kanadai csatárral erősítette meg keretét a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata.

Bővült a Hydro Fehérvár AV19 kerete

2023.04.19

Helyi hírek

Egy-egy kapus, hátvéd és csatár írt alá a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapatához.

Női röplabda Extraliga - Ismét nyert a Kaposvár a MÁV Előre otthonában

2023.04.14

Helyi hírek

A Kaposvár 3-0-ra győzött a MÁV Előre otthonában a női röplabda Extraligában, az 5-8. helyért zajló párharc második mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Az Alba Fehérvár KC jelenlegi vezetőedzője veszi át a Kisvárda női kézilabdacsapatának irányítását

2023.04.07

Helyi hírek

Józsa Krisztián, az Alba Fehérvár KC jelenlegi vezetőedzője veszi át a Kisvárda női kézilabdacsapatának irányítását a következő szezontól.

Tizennégy játékos már biztos a fehérvári hokicsapat keretében

2023.03.25

Helyi hírek

Tizennégy játékos kiléte már biztos a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapat keretében a következő idényre, ugyanakkor a házi gól- és pontlistán élen záró olasz Alex Petan távozik.

Legalább hat magyar főtáblás a székesfehérvári tenisztornán

2023.03.10

Helyi hírek

Legalább hat magyar főtáblása lesz a jövő héten a challenger besorolású székesfehérvári tenisztornának, amely az idei legnagyobb nemzetközi férfi verseny lehet Magyarországon.

Elindult a Magyarország jó tanulója, jó sportolója - 2022 pályázat

2023.03.07

Országos hírek

Elindult a Magyarország jó tanulója, jó sportolója - 2022 nyílt pályázat.

Jégkorong Erste Liga - A FEHA19 kegyőzésével az elődöntőbe jutott a Budapest JA

2023.02.24

Helyi hírek

Az alapszakaszelső Budapest Jégkorong Akadémia elődöntőbe jutott az Erste Ligában, miután a negyeddöntőben csütörtökön negyedszer is legyőzte a FEHA19-et.

Labdarúgó NB I - Döntetlent játszott a Fehérvár a Debrecennel

2023.02.06

Helyi hírek

A MOL Fehérvár hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Debrecennel szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában.

Várják a helyiek javaslatait, hogy kié legyen a "Dunaújváros Sportjáért" díj

2022.12.03

Helyi hírek

Dunaújváros Közgyűlése minden évben "Dunaújváros Sportjáért" díjat adományoz azon személyeknek és közösségeknek, akik Dunaújvárosban a testnevelés és sport területén kiváló munkát végeztek, vagy kimagasló sporteredményeket értek el. A díj elhunyt személynek posztumusz díjként is adományozható. A díjazott személyére bárki javaslatot tehet; az ajánlásokat 2022. december 20-ig kell írásban eljuttatni Pintér Tamás polgármesterhez.

Négy magyar került a székesfehérvári Öttusa Eb férfi verseny elődöntőjébe

2022.09.15

Helyi hírek

A hazaiak közül négyen - Demeter Bence, Bőhm Csaba, Bereczki Richárd és Szép Balázs - szerepelhetnek majd a férfi verseny elődöntőjében a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokságon.

Kl-selejtező - Kettős győzelemmel lépett tovább a MOL Fehérvár

2022.08.12

Helyi hírek

A MOL Fehérvár FC 2-1-re nyert a moldovai Petrocub Hincesti vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc csütörtök esti visszavágóján, így kettős győzelemmel, 7-1-s összesítéssel jutott a következő körbe.

A középmezőny elejét célozza meg az Alba Fehérvár

2022.07.15

Helyi hírek

A női kézilabda NB I középmezőnyének elejét célozza meg az előző szezont a tizedik helyen záró Alba Fehérvár KC.

Gyulai Memorial - Molnár Attila olimpiai szintes 400 méteren

2023.07.20

Helyi hírek

Második magyar atlétaként párizsi olimpiai kvótát szerzett Molnár Attila kedden, a XIII. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíjon: 400 méteren futott két századmásodperccel jobb időt, mint a kvalifikációs szint.

Férfi kosárlabda NB I - Szombathelyi és székesfehérvári előny az elődöntőben

2023.05.04

Helyi hírek

Az elmúlt három idényben bajnok Falco, valamint az Alba Fehérvár került előnybe a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, miután szerdán előbbi a ZTE-t, utóbbi a Körmendet győzte le hazai pályán.

Hazai pályán harcolta ki az elődöntőbe jutást a címvédő Falco és a Székesfehérvár

2023.04.21

Helyi hírek

Hazai pályán harcolta ki az elődöntőbe jutást a címvédő Falco és a Székesfehérvár is a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcának keddi harmadik mérkőzésén.

Női kézilabda NB I - Döntetlent játszott az Alba Fehérvár a Siófokkal

2023.04.17

Helyi hírek

A Siófok KC 28-28-as döntetlent játszott az Alba Fehérvár otthonában a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Női röplabda Extraliga - Edzőváltás Székesfehérváron

2023.04.11

Helyi hírek

Új vezetőedzővel, a lengyel Lukasz Przybylak irányításával küzd a bennmaradásért a női röplabda Extraligában szereplő MÁV Előre SC-St. Solar.

Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok kikapott Székesfehérváron

2023.03.27

Helyi hírek

A Szolnoki Olajbányász 85-79-re kikapott az Alba Fehérvár otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Székesfehérvári tenisztorna - Valkusz Máté feladta a meccsét

2023.03.14

Helyi hírek

Feladta első fordulós mérkőzését a 36 ezer euró (14 millió forint) összdíjazású salakpályás székesfehérvári challenger-tenisztornán Valkusz Máté.

Kikapott a Hydro Fehérvár AV19 a negyeddöntő első felvonásán

2023.03.08

Helyi hírek

A Hydro Fehérvár AV19 3-2-re kikapott a címvédő Red Bull Salzburg vendégeként az osztrák jégkorongliga (ICEHL) negyeddöntőjének első mérkőzésén, kedden.

Ötödik nemzetközi profi ökölvívógáláját szervezi a Kiliti Promotions

2023.03.02

Helyi hírek

A Kiliti Promotions ötödik nemzetközi profi ökölvívógáláját szervezi a Videoton Box Clubbal közösen, amelynek keretében március 11-én, Székesfehérváron tíz mérkőzést rendeznek.

Válogatott hátvéddel erősít a Hydro Fehérvár

2023.02.16

Helyi hírek

Vokla Roland az idény végéig az osztrák jégkorongligában (ICEHL) érdekelt Hydro Fehérvár AV19 csapatánál folytatja pályafutását.

Osztrák jégkorongliga - Nem tud gólt kapni a Fehérvár

2022.12.12

Helyi hírek

Az előző idényben döntős Fehérvár 2-0-ra legyőzte olasz vendégét, a Pustertal Wölfét az osztrák jégkorongliga (ICEHL) vasárnapi játéknapján.

Megjelent a Sport 2022 évkönyv

2022.11.29

A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) kiadásában, a sportért felelős államtitkárság támogatásával, a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) Nagy Béla Programjának keretében megjelent a 2022-es esztendő sportsikereit, felejthetetlen és szomorú pillanatait felelevenítő Sport 2022 évkönyv.

Férfi kosárlabda NB I - Új névszponzor az Alba Fehérvárnál

2022.08.15

Helyi hírek

Arconic-Alba Fehérvár néven kezdi meg a 2022/2023-as idényt a férfi kosárlabda NB I legutóbbi bronzérmese.

Gyulai Memorial: Hét versenycsúcs is megdőlt Székesfehérváron

2022.08.09

Helyi hírek

A verseny legjobbjának járó Spiriev Bojidar-díjat a világcsúcstartó, olimpiai és világbajnok amerikai gátfutó, Sydney McLaughlin kapta.

Jégkorong Bajnokok Ligája - A harmadik kalapból várja a sorsolást a Hydro Fehérvár AV19

2022.05.19

Helyi hírek

A harmadik kalapból várja a férfi jégkorong Bajnokok Ligája (CHL) sorsolását a Hydro Fehérvár AV19.