Horváth Dominik, Varga Balázs, Magosi Bálint és Mihály Ákos távozik az osztrák jégkorongligában szereplő Hydro Fehérvár AV19 csapatától.
"Mindannyiuk kapcsán szeretném külön hangsúlyozni, hogy részünkről ez nem egy végleges lezárás. Személyükben olyan játékosokról beszélünk, akik az akadémiai rendszerünkből nőttek ki, vagy tapasztalatukkal hosszú időn keresztül segítették a klubot, ezért természetes, hogy továbbra is figyelemmel kísérjük a pályafutásukat és nem engedjük el a kezüket" - mondta csütörtökön a klub honlapján Kiss Dávid sportigazgató.
Hozzátette, őszintén bíznak benne, hogy a játékosok további fejlődése olyan irányt vesz, amelynek köszönhetően a jövőben "még lehet közös pont az utunkban". A Fehérvár az előző idényben előbb bejutott a rájátszásba, majd ott a Vienna Capitalst és az EC Klagenfurtot is elbúcsúztatta, és az osztrák liga történetében először az alapszakasz tizedik helyéről elődöntőbe került, ott viszont alulmaradt a Graz 99ers együttesével szemben.
Jó ütemben halad az István út és a Pozsonyi utca rekonstrukciója. A HE-DO kivitelezésében zajló beruházás során új útpályák, megújuló buszmegállók és biztonságosabb gyalogoskapcsolatok készülnek. A tervezett ütemezésnek megfelelően halad, így várhatóan tartható lesz a beruházás jövő tavaszra kitűzött befejezési határideje.