Osztrák jégkorongliga - Izgalmas véghajrában nyert a Fehérvár
Fotó: Illusztráció, unsplash.com

MTI

2024.01.24. 17:05

Újabb szoros meccset játszott egymással a Hydro Fehérvár és a Villach, ezúttal a magyar csapat nyert az 59. percben szerzett góllal 3-2-re.

Ebben az idényben harmadszor csapott össze az osztrák jégkorongligában a Hydro Fehérvár és az osztrák Villach csapata. Laberge, Mihály és Terbócs góljaival 3-2 nyertek hazai pályán a fehérváriak.

A fordulatos összecsapáson a Villach vezetett, ám két harmad után már a Fehérvárnál volt az előny. Az osztrákok ugyan az 53. percben egyenlítettek, ám az olimpiai selejtezőre készülő válogatottba behívott Terbócs közelről eldöntötte a meccset az 59. percben.

A korábbi meccseiken Villachban egyszer a Volán, egyszer az osztrák gárda győzött 2-1-re, míg december elsején - akárcsak most - az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban 3-2-es fehérvári diadal született.

Eredmény:
Hydro Fehérvár AV19-Villach (osztrák) 3-2 (0-1, 2-0, 1-1)

Helyi hírekSzékesfehérvárOsztrák jégkorongligajégkorongIfj. Ocskai Gábor Jégcsarnok Hydro Fehérvár AV19