Új fázisába ért a közismert épület bontása Fejér vármegyében.
A bicskei "szellemház" bontása után indul a következő fázis – olvasható Bálint Istvánné polgármester asszony közösségi oldalán.
A helyszínen elkezdik megsemmisíteni a bontási törmeléket, ami némi zajjal fog járni. A környéken élők türelmét kérik a munkálatok ideje alatt.
A vállalkozó tájékoztatása szerint 2-3 hétig tart a folyamat, melyet hétköznapokon, 7-17 óra között végzik majd.
Vízpótló vezeték, napelemmel működő szivattyútelep és élőhely-rekonstrukciók is megvalósulnak Pest és Jász-Nagykun-Szolnok megyében.