Nyári szünetet tart júliusban a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház. Az intézmény munkatársai ügyeleti jelleggel fogadják a kéréseket igény szerint. A nyitás várhatóan július 31-én lesz.
A Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház július hónapban csak ügyeletet tart - tájékoztatott róla Székesfehérvár városi honlapja. Kiemelték,
Egy hónapon át nem lesznek programok az intézményben, illetve az ügyintézés a délelőtti órákban, csak előre egyeztetett időpontban lehetséges. Az intézmény munkatársai a művelődési ház honlapján olvasható e-mail címeken elérhetőek, sürgős esetben pedig telefonon is hívhatóak.
Közben a nyári szünet ideje alatt is folytatódik az intézmény belső udvarának rekonstrukciója.
A szünet utáni első endezvényt várhatóan július 31-én tartják - tették hozzá végezetül.
Kivitelezőt keres Gyula városa az 1802-ben épült Kishíd szerkezeti, szigetelési, burkolati, valamint kő- és fémrestaurátori munkáinak elvégzésére.