A kanapén gyulladt ki egy táblagép egy társasházi lakásban augusztus 3-án délután Sárbogárdon.
Az ott lakó fiatalember a füstszagra figyelt fel, és a szobába belépve vette észre, hogy az ülőgarnitúrán lévő tablet ég. A tüzet sikerült eloltania, a sárbogárdi hivatásos tűzoltók átvizsgálást végeztek, további izzó, füstölgő részeket nem tapasztaltak. Személyi sérülés nem történt.
Tervezési szakaszba léphet uniós források felhasználásával a Zöld Kör projekt. Az elképzelés szerint egy körkörös, 2+1 sávos forgalmi rendszerrel építenék ki a belvárosi körgyűrűt, amely a számítások szerint mérsékelhetné a torlódásokat.